top

Švirkštai, adatos

Vienkartiniai švirkštai su adata (gamintojas Chirana T. Injecta, a.s., Slovakija) – "Luer" tipo, hermetiški, "blister" pakuotėje (išlieka sterilūs ir galioja 5 m.), neturintys latekso komponentų, gerai matoma prailginta gradacija, mėlynas stūmoklis (3 dalių - baltas). Švirkštai pagaminti iš medžiagų, nekenkiančių žmogaus sveikatai ir atitinka Europos sąjungos, bei GMP (aukštos gamybos praktikos) reikalavimus.

2 dalių švirkštai: 1 ml, 2 ml, 5 ml, 10 ml, 20 ml, 50 ml.


3 dalių švirkštai su gumine tarpine: 30 ml, 50 ml, 100 ml, 150 ml.


Vienkartinių saugių švirkštų VanishPoint (gamintojas Retractable Technologies Inc. JAV) – veikimo principas - atšokimo mechanizmas automatiškai įtraukia adatą iš paciento kūno tiesiai į tuščią švirkšto cilindrą po to, kai vaistai jau būna suleisti ir švirkšto stūmoklis pilnai įspaustas. Taisyklingai naudojantis saugiais švirkštais visiškai pašalinama rizika įsidūrus užsikrėsti pavojingomis ligomis. Netoksiški, nepirogeniški, neturintys gamtinio latekso komponentų. Kompanija taip pat gamina saugius intraveninius kateterius ir adapterius (baigus imti kraują uždaromas adapterio dangtelis aktyvuoja atšokimo mechanizmą ir adata automatiškai iš paciento kūno įtraukiama į adapterio vidų).

Saugūs 3 dalių švirkštai: 1 ml, 3 ml, 5 ml, 10 ml.


Injekcinės adatos (gamintojas CHIRANA T. Injecta, a.s., Slovakija) - vienkartinės, naudojamos kartu su švirkštais poodinėms injekcijoms ir paciento kraujo paėmimui.

Adatų dydžiai (mm): 0,45 x 16, 0,5 x 16, 0,5 x 25, 0,55 x 28, 0,6 x 25, 0,6 x 30, 0,7 x 30, 0,7 x 40, 0,8 x 40, 0,9 x 40, 1,1 x 40, 1,2 x 40.


Aštri adata yra aukštos kokybės ir sumažina diskomforto jausmą pacientui. Adatos pagrindas yra pagamintas iš skaidrios medžiagos, todėl tai padeda vizualiai kontroliuoti paciento kraujo tekėjimą per adatą. Kaniulė yra pagaminta iš aukštos kokybės nerūdijančio plieno. Adatos yra sterilizuojamos etileno oksidu. Jeigu nepažeista pakuotė, adatų sterilumas garantuojamas 5 metams.


Taip pat prekiaujame lenkų gamintojo "Bogmark" vienkartiniais 3 dalių švirkštais. Produkcija atitinka Europos medicinos prietaisų direktyvos standartus ir turi CE bei ISO sertifikatus.


Adatos gaminamos iš nerūdijančio plieno, padengtos plonu sluoksniu silikono, sklandžiai slysta, užmaunamos, koduotos spalvotais antgaliais. Adatų dydžiai: 27 G, 25 G, 23 G, 22 G, 21 G, 19 G.

 

Mes partneriaujame:

Chirana T.Injecta

Kompanijos tinklapis

Quote

Susisiekite su mumis

Jeigu norite bendradarbiauti ar tapti mūsų tiekėjais


Mintys

spacerSveikata - brangiausias turtas


Liaudies išmintis


bottom